fbpx

Суд продовжив розслідування справи екс-судді Булки, якого затримали з хабарем

Суспільство 17:22, 03.01, 2019

Суд продовжив до 7 лютого термін досудового розслідування у кримінальному провадженні за підозрою колишнього судді Господарського суду Івано-Франківської області Володимира Булки в одержанні неправомірної вигоди.

Таке рішення прийняв слідчий суддя Солом'янського районного суду міста Києва Вадим Сенін за результатами розгляду клопотання детектива НАБУ, інформує "Слово Діло".

У клопотанні вказували, що завершити розслідування у встановлений термін неможливо через особливу ​​складність провадження. Детектив вказував, що з метою забезпечення виконання завдань кримінального провадження щодо повного і неупередженого розслідування необхідно провести значний обсяг слідчих та процесуальних дій, а саме: отримати висновки експертів про встановлення вартості майна, до якого може бути застосована конфіскація; отримати результати експертизи голосу Булки з тими, які отримані в результаті негласних слідчих (розшукових) дій; виконати вимоги ст. 290 КПК України; скласти обвинувальний акт і реєстр матеріалів досудового розслідування.

Крім того, як зазначив детектив, виконати перераховані процесуальні дії раніше було неможливим в зв'язку із завантаженням експертів.

Володимир Булка та його адвокат заперечували проти задоволення клопотання. Захисник екс-судді також вказав на затягування детективами розслідування.

Вивчивши матеріали, суддя задовольнив клопотання НАБУ.

Нагадаємо, у Франківську на хабарі у 5 тисяч євро викрили суддю – співробітники Служби безпеки України спільно з детективами НАБУ під процесуальним керівництвом Спеціалізованої антикорупційної прокуратури спіймали суддю Господарського суду Івано-Франківської області Володимира Булку з грошима.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: