fbpx

Суд у справі франківських перевізників: підприємець, що переміг у конкурсі, хоче його скасувати

Суспільство 13:10, 09.12, 2015

В Івано-Франківському міському суді продовжили розглядати позов від перевізника Мирона Гнатіва та інших перевізників до міськради з приводу скасування дії рішення виконкому про нову схему руху маршруток.

Нагадаємо, минулого разу суддя об’єднала шість позовів та долучила декілька третіх сторін, інформує кореспондент Бліц-Інфо.

На сьогоднішнє засідання з’явилася третя сторона ТзОВ "Корида Транс", однак у них не було документів, а також представники всіх третіх сторін, окрім ПП Олексюка.

Представник ТзОВ "Західтехцентр" клопотав про долучення 18 третіх сторін, а саме тих перевізників, які не брали участь у конкурсі, однак надавали свої автобуси. Та пізніше це клопотання відкликали. 

Опісля представниця перевізника зазначила, що в минулому судовому процесі клопотав про зміну позовних вимог, та суд не виніс рішення. Тож суддя перейшла до розгляду справи по суті, та тільки щодо першої позовної заяви. 

Представник перевізників зазначив, що його представники не мають гарантій, що з ними не розірвуть договори. Відтак він озвучив маршрути позивачів, на яких вони зараз здійснюють перевезення, та назви лотів згідно з новими маршрутами. Зокрема, Гнатів – 56, 32, 40, та  61 маршрути, Бойчук – 40 а, Парипа – 55, 14, Донаєвський – 40 а та Івако – 55 маршрут. Це – 4, 8, 9, 10 та 11 лоти.

За словами представниці "Західтехцентр", позивачу було завдано шкоди, а саме він втратив можливість їздити за маршрутом 41 та 44, згідно з новою об’єднаною схемою руху це маршрут №14.

Опісля директор ТзОВ "Західтехцентр" Євген Нестишин озвучив маршрути, за якими їздять їхні маршрутки. Однак він сам не зміг пояснити, чому, здобувши перемогу у новому конкурсі, а саме по лоту №7, він подав заяву до суду. Тож за нього це зробила представниця. За її словами, тільки частина маршруток позивача будуть їздити з нового року за новою схемою. Вона наголосила, що паспорти нових маршрутів не затверджені, тож перевізники порушуватимуть правила дорожнього руху, однак назвати норму порушення не змогла. Окрім того, під час оголошення результатів конкурсу для перевізників були покладені нерівні умови, а також позивачу було незаконно недораховані 9 балів, що вплинуло на конкурс. 

У свою чергу представник міськвиконкому роз'яснив норми та правила конкурсу, що відбувся раніше.

Наостанок суддя запропонувала міськвиконкому заключити з перевізниками, що не перемогли в конкурсі, додаткові договори, які діятимуть до закінчення чинних договорів на перевезення, та оголосила перерву до 21 січня наступного року.

 
 
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: