fbpx

Суд: виробник Нурофену "вводить в оману" споживачів

Суспільство 04:42, 15.12, 2015

Австралійський суд постановив прибрати з аптек знеболювальне "Нурофен", заявивши, що британський виробник вводить в оману споживачів.

У постанові сказано, що ліки, які рекламуються як допомога при певних видах болю, наприклад мігренях, насправді ідентичні стандартному "Нурофену", але коштують дорожче.

Виробник, Reckitt Benckiser, заявив, що погодиться з рішенням і що компанія "не мала наміру вводити в оману споживачів".

Справу довів до суду австралійський орган з нагляду за якістю товарів і послуг, повідомляє ВВС.

Федеральний суд Австралії постановив, що продаж цих ліків має припинитися в країні протягом трьох місяців.

Серед ліків, яких стосується заборона: "Нурофен – біль у спині", "Нурофен  біль при місячних", "Нурофен  біль при мігренях" і "Нурофен  головний біль".

Також виявилося, що роздрібна ціна кожного з таких вузькоспрямованих продуктів була "значно вищою за інші схожі анальгетики, які також діють як загальні знеболювальні", сказано в заяві Австралійської комісії з конкуренції і прав споживачів.

У комісії відзначають, що призначення кожного продукту сформульоване таким чином, ніби він спрямований на конкретний вид болю, тоді як насправді всі вони мають один і той самий активний складник: ібупрофен лизин 342 мг.

При цьому виявилося, що в гамуванні зазначеного на упаковці виду болю ці ліки нічим не кращі за іншу продукцію "Нурофен", призначену для інших типів болю.

 
 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: