fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Політика
  • Суддя у справі Саакашвілі фактично погодився виконати прохання Порошенка після дзвінка від Грановського, – пранкери

Суддя у справі Саакашвілі фактично погодився виконати прохання Порошенка після дзвінка від Грановського, – пранкери

Політика 15:45, 22.09, 2017

Пранкери вирішили перевірити, чи дійсно судді, які розглядають справи стосовно лідера РУХУ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашівілі та його прихильників, незалежні від Адміністрації Президента Порошенка і діють самостійно, а не за вказівкою згори.

З цією метою вони здійснили декілька телефонних дзвінків суддям, про що повідомили в своєму Facebook.

Зокрема, пранкери повідомили, що зателефонували судді Мостиського районного суду Юрію Білоусу та представились народним депутатом від БПП Олександром Грановським.

Зокрема, пранкер попросив суддю долучити до справи свідків, які нібито були присутні при складанні протоколу стосовно Михайла Саакашвілі.

"Там багато свідків було, я думаю, що однозначно потрібно буде їх для повноти, об’єктивності та законності прийнятого рішення викликати і допитати", – відповів суддя Білоус.

Він також додав, що починає розуміти, що ситуація дуже складна.

Також Білоус зазначив, що не розглядає питання депортації Саакашвілі, проте є матеріали, щодо статті 204-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення це "Незаконне перетинання державного кордону" групою осіб.

"Так, саме це нам і потрібно, щоб подальші процедури запустити. Це просто ось прохання президента дуже…" – сказав "Грановський".

Суддя Білоус заявив, що необхідно, щоб були дійсно ті свідки і дали правдиві свідчення про те, як все відбувалося.

"Ну, ми напишемо, ми напишемо потрібний протокол. З цього приводу Ви можете не напря… не переживати. Все буде добре. Добре?" – сказав пранкер, який представився Грановським.

Він також повідомив, що нібито спілкувався з Президентом і той висловив стурбованість цією ситуацією.

"Ви знаєте, що, як би Вам сказати, м’яко кажучи, сьогодні після наради Президент сказав, що нам цей гастролер тут, м’яко кажучи, не потрібен. Тому що тільки одні проблеми. Ось хотілося б, щоб Ви зрозуміли цю ситуацію і увійшли в наше становище", – звернувся він до судді.

"Я завтра на роботі. Ви знаєте, де я є. Якщо є потреба, то ласкаво просимо!" – заявив ймовірний суддя Білоус.

"Грановський" пообіцяв, що його люди приїдуть до судді, бо це "не зовсім телефонна розмова".

Нагадаємо, перше засідання Мостиського районного суду у справі адміністративного порушення Михайлом Саакашвілі під час перетину кордону відбулось 18 вересня. Під час засідання Саакашвілі заявив, що жодна людина не перетнула кордон в Шегинях. "Про який прорив кордону можна говорити, коли жодна людина не перетнула кордон? Там, де я був, ніхто нікого пальцем не зачепив", – підкреслив Саакашвілі.

Сьогодні, 22 вересня, Мостиський суд продовжує розгляд цієї справи.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: