fbpx

Світлана Оришко: "Школа етикету – цікавий та важливий проект сьогодення"

Політика 10:09, 28.11, 2018

Добіг кінця черговий сезон "Школи етикету". Безкоштовні лекції для всіх охочих у рамках програми Олександра Шевченка "Країна Гідності і Правди" уже третій рік поспіль організовує укропівка Світлана Оришко. За цей час заняття відвідали понад тисячу франківчан.

"Школа етикету" – цікавий та важливий проект сьогодення. Його мета – донести культуру, толерантність, етику, естетику, духовність людям. Коли ми тільки розпочинали, навіть не сподівались на такий великий успіх. Дуже багато людей не просто слухають, а ставлять запитання, спілкуються, цікавляться. Адже вони тут не навчаються, а формуються", – зазначила Світлана Оришко.

Незмінний тренер "Школи етикету" – Тетяна Терсенова-Заводовська. Експерт з етикету, стилю і краси, тренер шоу "Від пацанки до панянки" розповідає франківчанам про тонкощі столового етикету, дрес-код та його особливості. Темою останнього заняття були подарунки: кому, що і коли можна презентувати.

"Я на кожній лекції намагаюсь подати якомога більше матеріалу. І мені дуже приємно, що наші заняття відвідує така величезна кількість людей. Мета усіх наших лекцій єдина – зробити життя людей комфортнішим. Бо коли ти не знаєш правил етикету, може виникнути багато неприємних ситуацій", – розповідає Тетяна Терсенова-Заводовська.

Відвідувачі "Школи етикету" переконують: знання, які здобувають, важко відшукати у підручниках чи в Інтернеті. А ще тут можна отримати багато корисних практичних порад.

"Завдяки людям, які організували цей проект, я дізналась багато цікавого і потрібного: як правильно обирати одяг на ту чи іншу подію, поводитись за столом. Все це мені пригодиться у житті", – каже Анна Шахбазян.

Лекції "Школи етикету" традиційно відвідують люди різного віку. Теми занять цікавлять дівчат, жінок, дітей. Немало серед аудиторії і чоловіків.

"Я тут отримав дуже потрібні знання. До прикладу, як поводити себе з дівчиною у ресторані. Бо кожен хлопець хоче вразити свою обраницю. І найперше це повинно проявлятись у вишуканих джентльменських манерах", – ділиться франківчанин Андрій Павлюк.

Організатори розповідають: уже навесні "Школа етикету" матиме продовження. У новому сезоні планують працювати у клубному форматі.

На правах реклами

 
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: