fbpx

Працівники Калуської РДА свій одноденний заробіток перерахували на відбудову школи на Донбасі

Суспільство 19:29, 02.12, 2015

Працівники Калуської райдержадміністрації перерахували свій одноденний заробіток на допомогу у ремонті Красногорівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №3, яка постраждала внаслідок військових дій в зоні АТО на лінії зіткнення.

До Івано-Франківської облдержадміністрації надійшов лист-звернення із Донеччини. У листі учні, батьки та вчителі Красногорівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №3 звертаються до прикарпатців з проханням допомогти в ремонті школи, яка постраждала внаслідок військових дій в зоні АТО на лінії зіткнення.

Керівник апарату Калуської райдержадміністрації Олена Романишин в телефонній розмові з директором школи з’ясувала ситуацію щодо стану цього навчального закладу.

В результаті обстрілу 3 червня пошкоджено дах, школа розкрита повністю. Вибуховою хвилею вибито всі вікна і двері. В стінах дірки від прямих попадань. Учні дуже хочуть навчатися в рідній школі. Але на цей час війна виявилася сильнішою дитячих бажань. Батьки теж не бездіяльні, роблять, що в їхніх силах, самотужки відновили стіни. Але повністю відремонтувати школу вони не в змозі.

Працівники Калуської райдержадміністрації вирішили для допомоги перерахувати свій одноденний заробіток, і кошти в сумі 3770 гривень вже перераховано на відбудову школи в місті Красногорівка. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: