fbpx

Священики Івано-Франківської архієпархії УГКЦ відвідали поранених земляків у Львівському шпиталі

Суспільство 12:31, 10.02, 2015

Архієпископ Івано-Франківський УГКЦ кир Володимир Війтишин та директор Благодійного фонду "Карітас Івано-Франківськ УГКЦ" отець Володимир Чорній відвідали поранених прикарпатців у Львівському військовому госпіталі та передали їм допомогу.

Метою поїздки було висловити слова подяки та підтримати матеріально поранених військових з Івано-Франківщини, які проходять реабілітацію та лікування після поранень в зоні війни на Сході України, повідомляє прес-служба архієпархії.

Як зазначив митрополит Володимир, допомагати військовим – це обов’язок кожного вірного. Люди допомагають армії всім, чим можуть.

"Ми ще хотіли б в окремий спосіб приїхати до вас, сказати вам, що дуже дякуємо за вашу позицію, за те, що ви зробили і що робите. Ворог ще залишається на Сході нашої держави. Наша безпека – це результат вашої жертви, жертви вашого здоров’я. Тому, направду, всім щиро дякуємо", – звернувся владика Володимир до військових.

Також митрополит Володимир запевнив усіх присутніх, що за них всіх (хто з якої парафії походить) моляться поіменно у Церквах в неділі і свята. "Ми приїхали до вас з подякою від себе, від духовенства, наших парафіян та всіх іванофранківців…"  підкреслив архієпископ Володимир. 

На знак підтримки військові отримали матеріальну допомогу. "Прийміть від щирого серця, і нехай вас Бог благословить. Хочемо, щоб ви якось відчували нашу підтримку, нашу подяку, і нехай Вам допомагає Господь Бог…." – наголосив митрополит, вручивши допомогу. Військові отримали продукти, засоби гігієни та матеріальну допомогу у грошовому розмірі по 2000 гривень, пожертви були передані завдяки о. Івану Липці  капелану для українців-емігрантів УГКЦ в місті Мадрид (Іспанія).

На закінчення слова подяки військовим з Прикарпаття висловив отець Володимир Чорній – канцлер архієпархії, директор Івано-Франківського Карітасу.

Зустріч закінчилась спільною молитвою, митрополит Володимир Війтишин уділив благословення всім пораненим воїнам.

 

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: