п'ятниця, 22 лютого

Священики Московського патріархату двічі відмовили у відспівуванні загиблого хлопчика

У Запоріжжі священики Московського патріархату двічі відмовили батькам у відспівуванні їх сина, який трагічно загинув 31 грудня, коли на дитину з 8-го поверху впав самогубця.
Хлопчик, який загинув через самогубця (фото із соцмереж). Хлопчик, який загинув через самогубця (фото із соцмереж).

Про це повідомляє місцеве видання ForPost.

Священик, який прийшов здійснювати заупокійну службу перед похованням, дізнався, що дитину хрестили в церкві Української православної церкви Київського патріархату.

Після цього батьки звернулися безпосередньо до найближчого храму Івана Кронштадського, який належить УПЦ МП, але, незважаючи на сльози матері, яка на колінах благала здійснити обряд, у службі знову було відмовлено.

Як пояснив служитель церкви Московського патріархату Євгеній Молчанов, який відмовився відспівати малюка, в Московському патріархаті не визнають Київський патріархат, тому всі обряди, здійснені в іншій конфесії, – недійсні.

Відспівав загиблу дитину священик із храму Cвятого Миколи, де і хрестили дитину.

Запросили на відпівання священика із Московського патріархату представники ритуальної компанії, яка займалася організацією похоронів.

Нагадаємо, дворічний хлопчик гуляв 31 грудня біля будинку зі своїм батьком. У цей момент чоловік, який жив на 8-му поверсі будівлі, вирішив накласти на себе руки та викинувся із вікна. Самогубця впав на малюка, який помер від тяжких травм в кареті швидкої допомоги.

Теги: УПЦ МП
КОМЕНТУВАТИ