fbpx

Священики-будівельники з Франківська стажуються у Німеччині. ФОТО

Суспільство 14:48, 18.02, 2019

Побачити працю німецьких колег, перейняти цінний досвід та привезти нові ініціативи – така мета стажування трьох працівників Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ в німецькому місті Кельн.

Протягом двох тижнів працівники будівельного відділу Івано-Франківського ахієпархіального управління УГКЦ отець Роман Кузьмінський, отець Іван Горнецький, а також отець Маркіян Букатчук проходять стажування в будівельних структурах Генерального вікаріату архідієцезії Кельн в Німеччині. Впродовж цього часу вони вдосконалюють свої знання про розвиток та управління будівельними проектами, повідомляє прес-служба архієпархії.

Також метою стажування є перейняти досвід щодо процесу керівництва будівельними роботами, планування та розвитку проектних пропозицій та концепцій. Окремо важливим фактором для удосконалення роботи франківців є закордонний досвід у сфері організації праці та структурного менеджменту.

Стажування передбачає теоретичну та практичну частини – наочне ознайомлення зі зреалізованими будівельними проектами Архідієцезії Кельн. Це католицькі школи та інші навчальні заклади, а також об’єкти нерухомості.

"Побачити та взяти участь у робочому процесі – це те, що дозволяє швидко вчитись та переймати конструктивний досвід. Безсумнівно, можу запевнити, що ці знання стануть поштовхом для подальшої праці для розвитку Івано-Франківської архієпархії",  зазначив отець Іван Горнецький.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: