fbpx

"Свято хліба" перенесли на жовтень

Культура 11:43, 03.09, 2014

Фестиваль "Свято хліба", який був запланований на 7 вересня 2014 року в місті Івано-Франківську на майдані Шептицького, перенесли на 5 жовтня 2014 року.

Щорічний фестиваль "Свято хліба" в Івано-Франківську перенесено у зв’язку з подіями на сході України та загибеллю військовослужбовців, а також проведенням заходів на вшанування їх пам’яті.

Також разом зі "Святом хліба" на 5 жовтня 2014 року перенесено виставку-ярмарок декоративно-ужиткового мистецтва "Прикарпатський вернісаж".

Як повідомляв КУРС, традиційне "Свято хліба" в Івано-Франківську – це виставка-ярмарок хліба, хлібобулочних виробів, солодощів та меду. В програмі фестивалю, окрім презентування різноманітної продукції, передбачено театралізовані постановки, концертні заходи, унікальні майстер-класи для дітей та дорослих, частування козацькими стравами тощо.

В заході візьмуть участь місцеві підприємства, підприємці – хлібопекарі та кондитери. Кожен учасник матиме свій святково оформлений дегустаційний та презентаційний столи.

Одночасно зі "Святом хліба" на вул. Низовій та Бастіонній площі проходитиме традиційна виставка-ярмарок декоративно-ужиткового мистецтва "Прикарпатський вернісаж", де народні умільці презентуватимуть вироби народного промислу та домашніх ремесел регіону.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: