fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Стиль життя
  • "Свято ковалів" – позашлюбне дитя Сатани та Герміони Грейнджер: конфлікт довкола франківського фесту потрапив у "Дурню тижня"

"Свято ковалів" – позашлюбне дитя Сатани та Герміони Грейнджер: конфлікт довкола франківського фесту потрапив у "Дурню тижня"

Стиль життя 20:59, 05.05, 2017

Конфлікт з приводу "Часової вежі", яку планують викувати на Святі ковалів в Івано-Франківську, потрапив до традиційного сатиричного огляду найдурнуватіших подій тижня, що минає, за версією "Лівого берега".

Політичний оглядач LB.ua Юрко Космина підготував щотижневу рубрику "Дурня тижня"

Цього тижня до найдурнуватіших подій за версією оглядача увійшли: припинення розшуку Віктора Януковича Інтерполом, знайдені у Києво-Печерській Лаврі мумії, можливі санкції щодо України за неучасть Росії у "Євробаченні", розмальована у кольори веселки арка "Дружби народів" у Києві та конфлікт між організаторами "Свята ковалів" та християнськими організаціями в Івано-Франківську.

Якщо київську веселку записали в гей-символи, то в Івано-Франківську в організаторів Міжнародного фестивалю "Свято ковалів" проблеми ще суворіші: місцева християнська громада звинуватила їх в окультизмі, магії та дружбі з нечистим! Підставою для цього стала тема цьогорічного фестивалю "Час на нашому боці", яку організатори прив'язали до циклу казкових романів "Часодії" місцевої фентезійної письменниці Наталі Щерби.

Здавалося б, популяризація серед учасників та гостей "Свята ковалів" творчості української, тим паче івано-франківської письменниці, – правильний та гідний наслідування крок. Але місцева церковна громада, натхненна прикладом російської православної анафеми голівудському Гаррі Поттеру, вирішила, що заплановане будівництво "Вежі часу" з трьома годинниками  це пропаганда "відверто антихристиянських цінностей", неприпустима для "християнського статусу" Івано-Франківська. Листи до мерії з вимогою заборонити ковалям кувати циферблати з крилами, стрілами та іншими символами замість цифр підписали зо два десятки релігійних організацій.

Апогеєм конфлікту стала зустріч "ковалів" із "часофобами" у кабінеті заступника мера, де франківські скрєпоносці не лише пригадали Щербі всю її відьомську творчість, а й добили питанням, "чому висота вежі буде саме 6 метрів, а годинників – три?". Якщо після такого "контрольного в голову" ви ще не переконалися, що "Свято ковалів" – це позашлюбне дитя Сатани та Герміони Грейнджер (3 і 6  це ж, якщо дуже добре причаститися, можна прочитати як "три шістки", тобто 666!), то є в допитливих християн і інша арифметика. 12 символів на 3 циферблатах  це ж разом 36, як вказується майже в усіх гнівних листах до мерії! Що, досі не бачите, де в цьому числі Люципера зарито? 36  це ж знову трійка й шістка! А далі вже все просто – див. вище.

Після таких детальних розрахунків зовсім інакше починаєш сприймати пророцтво учасника зустрічі отця Порфирія Шумила, що за таке "ворожіння" на Прикарпаття чекає "велике покарання  війна, голод". Та в незламності святих захисників Івано-Франківська від "відкривання каналу для проникнення у місто демонів" сумніватися гріх: це вам не "Правий сектор", який пішов на компроміс із Кличком, геями та природними барвами веселки. Бо якщо навіть ковалі погодяться замінити "окультні символи" на годинниках цифрами, релігійним часоборцям доведеться битися і з цим породженням диявола  адже на циферблатах неодмінно з'являться 3 і 6, а як їх правильно тлумачити, ми вже знаємо!

Та віримо, що в людей, які пишуть такі натхненні листи, сил і на суворіші подвиги віри вистачить

Хоча стривайте… 3 абзаци… Підписи 6 релігійних організацій… 3 і 6! Знову 3 і 6! Йой, лишенько! І ці туди ж?! То хто ж тепер нещасний Івано-Франківськ від навали демонів рятуватиме?

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: