fbpx

Святослав Шевчук провів Архієрейський Парастас за померлого Єпископа Софрона Мудрого

Суспільство 09:44, 02.11, 2014

У суботу, 1 листопада, в Архікатедральному Соборі Воскресіння Христового провели Архієрейський Парастас за померлого Єпископа Софрона Мудрого. Заупокійне богослужіння очолив Глава УГКЦ Блаженніший Святослав (Шевчук).

"Прощаючись з Владикою, ми найперше бачимо в ньому справжнього, істинного монаха, людину, яка усе своє життя, усе своє єство посвятила Богу, ‒ виголосив Блаженніший Святослав. ‒ Хто його відвідував, особливо протягом останніх кількох років, міг зауважити, що Владика не жив згідно зі світським годинником, він жив згідно з з ритмом Часослова. Не випускаючи Молитвослов із рук, коли вже нічого не міг робити, то він молився: за свою церкву, за свій терплячий сьогодні народ, за всіх тих, які до нього приходили".

Глава УГКЦ відзначив: Владика Софроній був учителем і вихователем цілих поколінь священиків УГКЦ, які нині моляться за упокій його душі в багатьох куточках світу: Америці, Австралії, Європі. Для них він готував конференції, писав духовні твори, був мудрим наставником і товаришем. А для своєї чисельної пастви ‒ добрим пастирем.

"Як він жив своєю Архіпархією! Як він жив тими зустрічами, якими Господь Бог обдарував його! З якою вдячністю він відвідував своїх людей, свої парафії, свої громади! ‒ згадував Блаженніший Святослав. ‒ Ми сьогодні дякуємо Богу за Владику Софронія як монаха, вихователя і пастиря нашої церкви".

Під час заупокійного богослужіння в Архікатедральному Соборі Воскресіння Христового було багатолюдно. Помолитися за упокій Владики Софронія прийшли жителі Івано-Франківська, представники духовенства, влади. Вшанували пам'ять відомого священослужителя Віце-прем'єр-міністр України Олександр Сич, голова обласної державної адміністрації Олег Гончарук. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: