fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Культура
  • Святий Миколай іде до сиріт: в Бастіоні відкрили виставку малюнків вихованців прикарпатських дитбудинків

Святий Миколай іде до сиріт: в Бастіоні відкрили виставку малюнків вихованців прикарпатських дитбудинків

Культура 18:53, 09.12, 2015

Виставка є частиною конкурсу малюнку, який щороку для сиріт з усього Прикарпаття до Дня святого Миколая проводить Мальтійська служба допомоги УГКЦ.

"Важливо підтримати творчість, талант і дати зрозуміти діткам в інтернатах, що вони обдаровані Богом", – каже Анастасія Костюк, референт із праці з молоддю Мальтійської служби допомоги. 

Малюнки вихованців прикарпатських сиротинців, як вони уявляють собі святого Миколая, вперше укладені у виставку. В "Бастіоні" експонуються 20 дитячих робіт. Ще 27, відібрані на попередньому конкурсі, можна побачити в соцмережах Фейсбук, ВКонтакте і Однокласники – "Святий Миколай іде до сиріт". 

Кураторка благодійної акції Анастасія Костюк пояснює, що кращі роботи визначать користувачі своїми "лайками". Минулого року в конкурсі нагородили дев'ятьох дітей – вихованці інтернатів отримали професійне приладдя для малювання. 

Також виставка має спонукати франківців долучитися до акції "Святий Миколай іде до сиріт" і приготувати дітям, які мешкають в інтернатах і дитячих будинках Івано-Франківська та області, подарунки на свято.

Листи від дітей можна взяти в офісі Мальтійської служби в Івано-Франківську. 

На Прикарпатті знаходиться 22 сирітські заклади, в них мешкають 1970 діток. 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: