fbpx

Силами АТО повністю перекрите сполучення між Луганською та Донецькою областями

Суспільство 23:02, 10.08, 2014

Передовими загонами сил АТО було повністю перекрито сполучення між Донецькою та Луганською областями.

Про це Еспресо.TV повідомили у прес-службі АТО.

Також у прес-службі повідомляють, що наразі терористи дезертирують і передають силам АТО цінну інформацію про своїх поплічників.

10 серпня протягом дня сили АТО нарощували свою перевагу та збільшували сектор контролю в тимчасово зайнятому терористами районі. О 14-00 було очищено від маргиналів населений пункт Пантелеймонівка. У звільненні міста брав участь полк спецпризначення та окремий розвідувальний батальйон.

За даними розвідки, в районі Іловайська бандформування обладнали цілі укріпрайони. Ці фортифікації мають чисельні споруди та вогневі точки. На озброєнні російських найманців танки, БМП та БМ-21 "Град", що значно ускладнює звільнення населеного пункту. Однак шансів залишитись живими у терористів майже немає. Сьогодні противник зазнав значних втрат в живій силі та техніці. Сили АТО укріпилися у заданому районі та готуються до завершального етапу операції зі звільнення міста.

Передовими загонами сил АТО було повністю перекрито сполучення між Донецькою та Луганською областями.

Бандформування не можуть протистояти українській армії, тому наносять удари по мирним мешканцям. О 12-45 в районі зеленого коридору, неподалік від Луганська, під час формування колони біженців, яка повинна була вийти в 13-00, був нанесений удар з БМ-21 "Град". За попередніми даними, одна людина загинула, а одна поранена.

Відчуваючи наближення часу розплати, терористи вдаються до дезертирства та відвертих зрад своїх поплічників. Вони шукають шляхи зв’язку з штабом АТО і зрадою пробують купити собі шанс на життя цінною інформацією. Зокрема, один з ватажків терористів виявив бажання співпрацювати з АТО. Вийшовши на відкриті канали зв’язку, він повідомив низку фактів. Ця особа є наближеною до ватажка бандугруповання з позивним Чечен. Дані, надані добровільним інформатором, уточнюються.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: