fbpx

Син головного реформатора області відкрив перегони на мера Яремче

Політика 09:48, 28.08, 2015

Син керівника Івано-Франківського Офісу Реформ Дмитра Дзвінчука, власник мережі прокатних пунктів «Dzvin Ski» яремчанський підприємець Андрій Дзвінчук збирається балотуватися на посаду міського голови Яремче.

Про це Андрій Дзвінчук нещодавно написав на своїй сторінці у Фейсбук.

"Я прийняв тверде рішення балотуватися на посаду міського голови Яремче.  Приймаючи його, я виходив, перш за все, з крайньої необхідності кардинально змінити ситуацію в місті. Оскільки я, так само, як й інші яремчанці втратив довіру до місцевої влади… Розумію, що доведеться пожертвувати багато чим: бізнесовими справами, приватним життям, загубити спокій на декілька років. Але я готовий до цього! Розраховую на чесну виборчу боротьбу. Буду з самого початку виборчих перегоні ініціювати зустріч учасників цього процесу для підписання пакту про чесні вибори", – написав на своїй сторінці Андрій Дзвінчук.

Про те, що Андрій Дзвінчук має намір йти у владу свідчить і його соціальна активність, пише ГК. Зокрема у всій  Яремчанщині зарясніли плакати із Андрієм Дзвінчуком, як одним із учасників проекту «Відкритий праймеріз: народний вибір кандидатів».

Син головного реформатора області відкрив перегони на мера Яремче 1

З білбордів, які розміщені поряд із автозаправками в Яремчі, Микуличині, Татарові та Ворохті  потенційний кандидат закликає заправлятися краян тільки тут, мотивуючи це збільшенням надходжень до місцевих бюджетів. Окрім того, Андрій Дзвінчук є ініціатором «Франкових читань» у місті Яремче, які проходили  27 серпня у міському Будинку культури.

Андрій Дзвінчук має безпосередній стосунок і до функціонування ресторану«Альпійський», що в Яремчі. Його дружина є власником цього закладу громадського харчування.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: