fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Культура
  • Син воїна АТО з Франківщини вирішив присвятити свій виступ у фіналі "Дитячого Євробачення" татовим побратимам

Син воїна АТО з Франківщини вирішив присвятити свій виступ у фіналі "Дитячого Євробачення" татовим побратимам

Культура 19:33, 30.08, 2016

Серед фіналістів конкурсу „Дитяче Євробачення-2016” дуже вирізняється надзвичайно обдарована дитина, мешканець села Вовчинець Івано-Франківської міськради Денис Родін.

Денису 11 років, він перейшов до 6-го класу школи села Вовчинець, також навчається в дитячій музичній школі №1 по класу скрипки. Займатися співом хлопчик розпочав з 1-класу. А першою помітила вокальні здібності Дениса його теперішній класний керівник Світлана Гусєва.

Уже другий рік Денис Родін займається в Школі розвитку сучасних мистецтв „Star Team”. Керівник Школи Ірина Батюк помітила обдарованого хлопчика на одному з конкурсів і запропонувала йому навчання у „Star Team”.

За рік Денис став переможцем багатьох всеукраїнських і міжнародних конкурсів. Він розказує, що перед виступом завжди дуже хвилюється, але як тільки виходить на сцену, одразу заспокоюється і старається показати усе, на що здатний.

Хлопчик любить співати різні пісні, але переважно в його репертуарі пісні про Україну. Навіть на фінал конкурсу "Дитяче Євробачення" Денис поїде з твором під назвою "Україно, мамо моя", і це невипадково.

Коли Денисовий тато Ігор Володимирович отримав повістку, від хлопчика, знаючи, як болісно він це сприйме, спочатку приховали, що його батько їде в зону активних бойових дій.

"Тато сказав, що їде відбудовувати будинки там, де уже війна відступила. Весь клас, уся школа знали, що мій тато в АТО, але мені про це не говорили. Але я здогадався, чуючи телефонні розмови, побачивши фотографії", – розповідає хлопець.

На запитання, як пройшов цей час, без тата, Денис відвертається і витирає сльози.

"Можна, я не буду відповідати? – питає. – Свій виступ на "Дитячому Євробаченні" я хочу присвятити своєму татові, татовим побратимам, усім воїнам, які зараз перебувають там, яким ще доведеться туди йти і тим, для кого зараз проводять курси реабілітації. Ця пісня і для тих дітей, чиї тати не повернулися з війни.

Ми – діти нового покоління. Ви усі – ще з СССР, а ми уже чистокровні українці і ми можемо зробити цей світ мирним, без війни. Це я і хочу сказати своїм виступом на сцені", – каже Денис Родін.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: