fbpx

Система е-декларацій досі не запрацювала, попри обіцянки НАЗК

Політика 12:36, 03.09, 2016

Система відображення електронних декларацій, яка отримала атестат відповідності ще 31 серпня, досі не працює в штатному режимі.

Зокрема, публічний портал єдиного державного реєстру декларацій станом на 11 ранку 3 вересня не містить жодної декларації, пише УП.

Між тим, він мав містити принаймні ті декларації, які були введені в систему в період з 15 до 22 серпня – у відповідності до рішення НАЗК, "старі" декларації лишаються чинними.

Нові декларації, що вводяться до системи, також мали автоматично з’являтися на порталі.

Спостерігачі повідомляють про проблеми з поданням декларацій та з поштовим сервісом.

Зокрема, портал сприймає не всі сертифікати електронного ключа, а через надто коротку сесію не вистачає часу на заповнення форми.

Пошта, що має надходити від системи електронних декларацій, переважно потрапляє до спаму або взагалі не надходить по користувачів. Як з’ясували у форумі щодо використання електронних ключів, поштовий сервер НАЗК, встановлений Держспецзв’язком, використовує проблемний сертифікат.

Як повідомлялося, в середу голова ДССЗЗІ Леонід Євдоченко заявив, що його відомство виправило всі помилки програмного комплексу і підготувало до запуску в промислову експлуатацію систему з трьох модулів, які відповідають за подання, збереження та публікацію електронних декларації. Після запуску системи виявилося, що вона не працює.

В НАЗК 1 вересня пообіцяли, що система відображення деклараційбуде виправлена протягом 2-3 годин.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: