fbpx

Тарас Прохасько проведе "літературну" екскурсію у Франківську для проекту "Їздець"

Культура 23:00, 30.05, 2016

4-5 червня відбудеться літературний вікенд "Від Прохаська до Пінзеля", який пройде в Івано-Франківську та Бучачі.

У програмі – екскурсія від письменника Тараса Прохаська.

"Якби хтось спитав, що для нас Франківськ, то відповідь була б дуже проста: Франківськ – це Прохасько", – зазначають організатори з культурно-туристичного проекту "Їздець".

Поки Прохасько водитиме містом, він розповість про "Станіславський феномен" і сучасну літературу Івано-Франківська, пише Cultprostir.

Друга частина вікенду пройде в місті Бучач. Вона буде присвячена постаті видатного скульптора з Галичини Івана Георгія Пінзеля, який певний час жив і творив у Бучачі. Дізнатися більше про митця, чия біографія має чимало білих плям, можна буде під час візиту до Бучацької ратуші на виставку його робіт та Успенського костьолу, де покажуть фільми про Пінзеля і проведуть концерт барокової музики.

Під час мандрівки відбудеться зустріч з автором роману "Втеча майстра Пінзеля" Володимиром Єшкілєвим, який досліджує життя і творчість скульптора.

Також у Бучачі народився нобелівський лауреат, єврейський літератор Шмуель Йосиф Аґнон. Його місця покаже директорка Літературного центру імені Аґнона Мар’яна Максим’як і проведе літературну екскурсію містом.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: