fbpx

Технології енергозбереження: навіщо будинкам енергоефективний паспорт

Суспільство 09:06, 26.07, 2017

Сьогодні технології енергозбереження є одним із пріоритетних напрямків як на побутовому, так і на державному рівні, а їх впровадження – важливим кроком у вирішенні багатьох екологічних проблем. Тому українські будівельники також намагаються впровадити заходи, які б суттєво зменшили споживання і втрати енергії.

Аналітичний центр Благо дослідив, для чого потрібен енергоефективний паспорт та які енергозберігаючі заходи використовують у новобудовах, інформує прес-служба БК "Благо".

Відтепер кожна будівля, здана в експлуатацію, отримує клас енергоефективності. Цю інформацію вносять у спеціальний паспорт, який додається до складу проектної документації. Також забудовник повинен надати фактичні показники споживання енергії в новобудові і рекомендації щодо їх зниження. Ця інформація має бути у відкритому доступі, і кожен покупець зможе з нею ознайомитись.

Для підвищення комфорту мешканців та значної економії на опаленні більшість українських забудовників проводять теплоізоляційні роботи як фасадів, так і всього будинку. Це допомагає забезпечити якісну тепло- та звукоізоляцію.

Купити квартиру в Івано-Франківську з надійним утепленням також можна. БК "Благо" використовує в роботі утеплювач товщиною 10-15 см.

Для кращого збереження енергії добросовісні забудовники також встановлюють якісні вікна та двері. Ці заходи хоч не надто значні, але у комплексі з хорошою утеплювальною системою допомагають суттєво заощадити на опаленні.
 

На правах реклами
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: