fbpx

"Телебачення Торонто" висміяло депутата франківської міськради

Суспільство 17:37, 06.07, 2016

"Телебачення Торонто" на своїй сторінці у Фейсбук висміяло депутата міськради від ВО "Свобода" Сергія Абрам’яка.

КУРС публікує текст без змін:

Нещодавно рух “Чесно” знайшов в Івано-Франківську унікальну людину – депутата міськради від ВО “Свобода” Сергія Абрам’яка. За останні два роки, судячи з декларації, Абрам’як не заробив жодної гривні, його дружина та діти також офіційно живуть без доходів.

Тим не менше панові депутату вдається пристойно жити і навіть їздити на відпочинок за кордон. Як йому це взагалі вдається? У нас є кілька версій.

1. Депутат Абрам’як  переконаний фріган (freegan, чи то пак “свободоган”) і принципово харчується зі смітників.

2. Депутат Абрам’як  перша людина у світі, яка володіє здатністю до фотосинтезу, тому в сонячні дні він навіть трохи поправляється.

3. Депутат Абрам’як живе з милостині. Її декларувати поки що не треба.

4. Депутат Абрам’як має стрийка в Лісабоні, тету у Неаполі та нанашка у Ванкувері разом вони забезпечують функціонування організму депутата, поки цей патріот свого міста і країни (а інших у ВО Свобода, як ми знаємо, не тримають) щодня намагається зробити життя франківців кращим.

5. Депутат Абрам’як  дуже прокачаний йогін, який не тільки навчився харчуватися енергією Всесвіту  “праною”, але й перебуваючи в глибокій медитації може левітувати, не платячи таким чином за проїзд у громадському транспорті.

6. Робота в політиці передбачає безліч зустрічей, фуршетів та прийомів, де можна непогано наїстися, не витрачаючи ні копійки. Окрім того, популярність “підвішеної кави” в кав’ярнях по всій країні дозволяє ще й постійно бути бадьорим, знову ж таки безкоштовно.

7. Якщо завести знайомство з відео-блогерами, то завжди можна отримати гамбургер за те, що розбіжишся і вдаришся головою в металевий гараж чи обіллєшся помиями (Пане Абрам’як, до речі, у нас є гамбургер. Це натяк.)

8. Звичайно, потреби людини не обмежуються виключно харчуванням, потрібно ж колись відпочивати, подорожувати тощо. Тут Абрам’яку навіть простіше: достатньо подивившись на те, що коїть влада, просто взяти та провалитися від сорому під землю, а потім вилізти з іншого боку, наприклад, у Лас-Вегасі. Навіть якщо дуже збитися з курсу і вилізти в Чернівцях, там кожного мандрівника завжди готовий прийняти у свої епатажні обійми іменний готельний номер Іво Бобула.

Переконані, що це ще не всі можливі логічні пояснення того, як Абрам’яку вдається його феноменальне існування. Пишіть у коментарях свої власні версії.

На фото: депутат Сергій Абрам’як дивиться на тебе, як на безкоштовну миску вареників.

Читайте також, будь ласка: Фіктивні декларації: злиденний депутат-свободівець міг приховати понад мільйон доходів з фінансових пірамід 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: