fbpx

Тендер на ремонт автошляхів у Івано-Франківській області: попередні результати

Суспільство 18:43, 10.06, 2015

Сьогодні у Франківську відкрили тендерні пропозиції на ремонт 4 ділянок прикарпатських доріг державного значення. І хоч офіційне оголошення переможців торгів по кожній із них відбудеться через 20 днів, переможців можна спрогнозувати вже.

Тендер передбачає поточний ремонт дорожнього покриття. На конкурсні торги заявилися 13 фірм – з Івано-Франківська, Чернівців та Одеси. 

На тендер виставили чотири лоти, кожен з яких відповідав ділянці автотраси державного значення, яку будуть ремонтувати:

– Лот 1  200 метрів прехрестя в селі Павлівка Тисменицького району біля повороту на франківський авторинок. Автотраса державного значення Н-09 Мукачеве – Львів 313 кілометр плюс 904 метри та 314 кілометр плюс 104 метри.

– Лот 2  6, 231 км покриття автораси державного значення Н-10 Стрий  Чернівці  Мамалига, між містом Долина і містом Болехів, 34-ий кілометр плюс 892 метри та 41-ий кілометр плюс 123 метри.

– Лот 3 – 15,5 км покриття автодороги державного значення Т-14-19 Миколаїв  Жидачів  Калуш на ділянках 52-ий кілометр плюс 264 м і 66-ий кілометр плюс 776 метрів. В цьому випадку ремонту підлягає дорога від адміністративної межі міста Калуш до адміністративної межі Івано-Франківської області, що проходить через села Негівці і Довгий Войнилів.

– Лот 4  5 км державної автотраси Р-24 Татарів  Кам’янець-Подільський на ділянках 5 кілометрів плюс 50 метрів та 10 кілометрів плюс 450 метрів. Це дорога, яка проходить Ворохтою.

На всі чотири лоти претендувала тільки одна фірма  Дочірнє підприємство “Облавтодор” ВАТ “Державна Акціонерна Компанія “Автомобільні Дороги України”. Вона ж заявила найнижчу вартість робіт на три з чотирьох ділянок і найкращі умови оплати виконаних робіт – погодилася на післяоплату з відтермінуванням на 3 місяці. 

Це спонукало одного з учасників тендеру, директора фірми “Івано-ФранківськАвтоДор” Андрія Шуневича спрогнозувати результати тендеру. Він оприлюднив їх у соцмережі Фейсбук в групі Франківчани. 

Тендер на ремонт автошляхів у Івано-Франківській області: попередні результати 1

Офіційні результати тендеру оголосять через 20 днів.

Як повідомляв КУРС, сьогодні в Службі автомобільних доріг області відбулося розкриття тендерних пропозицій з ремонту 4 ділянок прикарпатських доріг – в Калуському, Долинському, Тисменицькому районах та в селищі Ворохта на Яремчанщині.

П’ять компаній змагалися за гроші на ремонт дороги між Долиною і Болеховом.

У тендері на ремонт 15,5 км калуської автотраси заявилися фірми-близнюки з Одеси. 

А за ремонт 200 м біля автобазару франківська фірма захотіла 4,2 млн гривень.

Нагадаємо, вчора Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області провела тендер на ремонт дороги Львів – Івано-Франківськ. На ремонт двох ділянок траси Н-09 Мукачеве – Івано-Франківськ – Львів претендували 8 компаній з Івано-Франківська, Тернополя, Одеси, Маріуполя і Орджонікідзе.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: