fbpx

Тендер на ремонт доріг на Надвірнянщині відбувся прозоро, – "ВОЛЯ"

Суспільство 09:54, 28.09, 2015

На Прикарпатті розпочнеться ремонт доріг на ділянках Надвірна – Бистриця, Яблунів – Делятин, Битків – Білозорина, Надвірна – Пасічна. Про це заявив активіст партії "ВОЛЯ" Володимир Монастирецький.

У Службі автомобільних доріг Івано-Франківської області відкрили тендерні пропозиції на ремонт цих доріг. Активісти партії “ВОЛЯ” були присутні на розкритті тендерних пропозицій.

На тендер було виставлено сім лотів. Серед них чотири стосуються ремонту доріг на Надвірнянщині. На ремонт цих доріг свої пропозиції подали чотири компанії: дочірнє підприємство Івано-Франківського “Облавтодор” ВАТ “Державна національна компанія “Автомобільні дороги України”, ТзОВ «ПБС», ТзОВ “Автомагістраль-Південь” і ТзОВ “ВІТА КОНСТРАКШЕН”.

“На мій погляд, тендер відбувся прозоро, без порушень, – зазначив майбутній кандидат на міського голову Надвірної Володимир Монастирецький.  Ми дуже раді, що зайшла така кількість учасників. Ціни і пропозиції також радують”.

Активісти партії “ВОЛЯ” домоглися фінансування з Фонду регіонального розвитку на ремонти доріг Івано-Франківської області, в тому числі й Надвірнянського району.

“Сьогодні нам вдалося вибити фінансування для ремонту п’яти доріг. Ми багато що зробили, починаючи від обстеження доріг, визначення ділянок, які потребують ремонту. Пізніше ми домоглися і допомагали у написанні проекту, подачі їх на конкурс, контролювали Службу автомобільних доріг і державну районну та обласну адміністрацію. Тому фінансування, нарешті, є”, – розказала активістка “ВОЛІ” Ольга Федишина.

До слова, 23 вересня 2015 року Юрій Дерев’янко зареєстрував законопроект №3173, який передбачає, що обов’язковою умовою договорів тендерної документації щодо ремонту доріг стане гарантійне обслуговування і термін гарантії якості таких доріг.

“На сьогодні чинне законодавство цього не передбачає і це є великим його недоліком, оскільки виконавці робіт погано, неякісно виконують такі роботи. Прописування умови в договорах допоможе нам вирішити це питання”,  сказала кандидат до обласної ради від партії “ВОЛЯ” Ольга Федишина.

Нагадаємо, партія “ВОЛЯ” спільно з громадськістю домоглася, аби дороги у Надвірнянському районі були відремонтовані із застосуванням сучасної технології  ресайклінгу. Цю технологію Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області включила у технічні завдання тендеру.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: