fbpx

"Тепле місто" запрошує представників бізнесу за 3000 гривень стати найпрогресивнішою компанією Франківська

Суспільство 14:40, 11.11, 2014

Благодійна організація "Тепле місто" відкриває рейтинг 50 найпрогресивніших компаній Івано-Франківська.

За словами співзасновника організації Юрія Филюка, на сьогодні ініціативи "Теплого міста" визнані одними з найбільш дієвих і прогресивних в Україні.

"Бізнес, який підтримує ідеї "Теплого міста", безперечно, також можна вважати, на наш суб’єктивний погляд, прогресивним. Таким чином, ми формуємо рейтинг 50 найпрогресивніших компаній в місті, – відзначив Филюк. – В нашому рейтингу немає перших чи других. Ми об’єднуємо соціально відповідальні компанії, які прагнуть розвивати наше місто".

Наразі до рейтингу "Теплого міста" потрапило 13 компаній і залишається вакантними 37 місць.

"Це не зовсім рейтинг. В нашому випадку – це рейтинг перших 50 компаній, які перші здогадаються, що треба вкладати в розвиток власного міста, в ту платформу, на якій ви працюєте", – розтлумачив організатор ініціативи "Тепле місто".

Найпрогресивнішими компанії можуть стати на правах генерального партнерства, звичайного партнерства чи просто спонсорства.

Так, генеральне партнерство передбачає підписання річного договору на фінансування програм "Теплого міста" в сумі три тисячі гривень на місяць. Звичайний партнер вносить 1200 гривень на місяць, спонсори – 700 гривень.

Також Филюк додав, що консалтингові компанії можуть ці кошти компенсовувати послугами.

До Нового року до партнерства запрошуються лише компанії з Івано-Франківська, після – у рейтинг можуть потрапити і потенційні партнери з інших міст.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: