"Тепловик Прикарпаття" здобув першу перемогу у чемпіонаті України серед аматорів

Спорт 09:16, 23.05, 2016

Івано-Франківська команда "Тепловик Прикарпаття" у 5-му турі чемпіонату України серед аматорських команд зуміла здобути вольову та надважливу перемогу у Вінниці.

До слова, господарі матчу першими відкрили рахунок, однак вже за 4 хвилини після подачі з кутового Роман Барчук засвітив на табло дві одинички.

У другому таймі господарі намагались якомога швидше забити гол, однак зробили це франківці. Богдан Оринчак влучним ударом вивів свою команду вперед. На 71-ій хвилині арбітр матчу за гру рукою призначив пенальті у ворота гостей і Заводян засвітив на табло цифри 2:2. Однак з таким розвитком подій гравці "Тепловика" не погоджувались і Оринчак на 84-ій хвилині оформив "дубль" і встановив остаточний результат матчу – 3:2 на користь команди "Тепловик Прикарпаття".

ФК "Вінниця" – "Тепловик Прикарпаття" (Івано-Франківськ)  2:3 (1:1)

Чемпіонат України серед аматорів. Група 3. 22 травня. 5 тур

Вінниця, стадіон "Центральний". 200 глядачів

Арбітр: Лупач Д. В. (Суми)

Асистенти арбітра: Ступак Д. В., Скобля В. С. (Київ)

4-й арбітр: Сащенко Я. В. (Вінниця)

Спостерігач арбітражу: Беженар П. В. (Київ)

"Тепловик Прикарпаття": Генсьор, Красій, Витак, Гук, Самочко, Якібчук, Ципердюк, Грона, Вацеба, Оринчак, Барчук.

Запасні: Кучера, Рудницький, Пархуць, Ступницький, Кукурудз, Павлів.

Голи: Браславський (15), Заводян (71, з пенальті) – Барчук (19), Оринчак (61, 84).

Наступної неділі, 29 травня, підопічні Василя Яцурака проведуть заключний матч групового етапу.

До Івано-Франківська завітає тернопільська "Нива". До слова, тернополяни у цьому турі вдома розійшлися миром із волочиським "Агробізнесом".