fbpx

Територія біля міського озера повинна залишитися рекреаційною зоною, – Володимир Кушніренко

Суспільство 11:12, 25.03, 2015

Івано-Франківська міська рада не повинна змінювати цільове призначення землі. Вона повинна стати на захист інтересів мешканців міста. Про це заявив координатор міської організації партії "ВОЛЯ" Володимир Кушніренко.

"Вихід один – не дати Івано-Франківській міській раді змінити цільове призначення землі. А потім – не продовжувати договір оренди на цю земельну ділянку. Впевнений, що міська рада піде на зустріч громаді. Необхідно взяти участь у обговоренні цього питання на наступній сесії міськради і відстояти позицію громади. Приємно, що громада міста нарешті починає об’єднуватися у боротьбі за свої права. Івано-Франківськ на шляху до побудови справжнього громадянського суспільства", – коментує Кушніренко конфлікт довкола забудови зеленої зони біля міського озера.

На його думку, іванофранківці повинні організувати постійний громадський контроль та підкріплювати діями бажання мати реакреаційну зону поблизу озера.

"Організувати прибирання, за власний рахунок облагородити територію, поставити альтанки, лавочки, віддати частину території франківській молоді, яка із задоволенням збудує собі парк для альтернативних видів спорту. Цю земельну ділянку можна перетворити на чудовий, справді громадський простір. З часом до робіт підключиться й Івано-Франківська міська рада, яка, я сподіваюся, максимально оновиться. Я впевнений, що ми це зробимо – перетворимо занедбану територію на найприємніше місце відпочинку іванофранківців", – говорить координатор партії "ВОЛЯ" Володимир Кушніренко.

Нагадаємо, вчора відбулося громадське обговорення проекту забудови на 6 га комунальної землі біля міського озера зі сторони вулиць Ленкавського та Гурика за участю громадських активістів, керівника будівельної компанії "Вамбуд" Миколи Ковальчука, головного архітектора міста Володимира Гайдара та депутатів Івано-Франківської міської ради.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: