fbpx

Територію житлової забудови вздовж берега Бистриці Солотвинської у Франківську перевели під парк

Суспільство 13:50, 22.05, 2015

Сесія міської ради Івано-Франківська змінила призначення земельної ділянки в мікрорайоні Пасічна у новому Генплані з території житлової забудови на громадську рекреаційну.

На минулій сесії Івано-Франківської міської ради депутати підтримали пропозицію секретаря ради Миколи Вітенка повернути береговій ділянці вздовж Бистриці Солотвинської в районі вулиці Целевича її первісний статус.

"Хороша новина з екологічного фронту – 19 га від мосту на Пасічну до залізничного мосту вздовж Бистриці відвели під паркову зону",  так відзвітував про результати голосування у мережі Фейсбук міський депутат Ростислав Кукурудз.

Так само – як досягення міської ради  оцінив це рішення депутат міської ради Сергій Борзов.

"Я живу в Пасічній. Скільки пам’ятаю, там завжди була зелена зона. Зараз її справді частково забудували, але велика частина ще лишилася. Ми зробили правильно, що залишили її під парк",  сказав він.

Земельну ділянку площею майже в 20 га, що знаходиться в районі вулиці Целевича у мікрорайоні Пасічна і тягнеться вздовж річки, депутати Івано-Франківської міськради перевели під багатоповерхову житлову забудову в 2007 році.

Територію житлової забудови вздовж берега Бистриці Солотвинської у Франківську перевели під парк 1

Тоді аргументували, що в тому місці розпочалася хаотична забудова. Крім того, знайшовся інвестор на багатоповерховий квартал. Депутати пішли йому назустріч з умовою, що забудовник візьме на себе спорудження частини дамби вздовж Бистриці Солотвинської – від автомобільного мосту до залізничного.

У новому Генплані Франківська врахували це рішення  розпланували територію, передбачили нову дорогу і дамбу.

Територію житлової забудови вздовж берега Бистриці Солотвинської у Франківську перевели під парк 3

Проте далі виготовлення проектно-кошторисної документації на дамбу справа не рушила.

Спорудження дамби на цьому березі в на цей час курує голова міста.

"Продовжую рухати цю тему. Недавно написав листа в Мінрегіонбуд, щоби кошти на спорудження дамби нам виділили з Фонду регіонального розвитку. Проектно-кошторисна документація є",  повідомив депутатам на сесії Віктор Анушкевичус.

Вартість дамби, за словами начальника управління капітального будівництва міськвиконкому Володимира Ковальчука,  30 мільйонів гривень. 

Депутати одноголосно підтримали рішення зберегти на березі ріки теперішню зелену зону. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: