fbpx

Троє прикарпатських художників представили роботи на престижному мистецькому ярмарку в Лондоні. ФОТО

Суспільство 20:06, 19.04, 2018

Вже стає традицією для українських художників весняна виставка в Холланд парку у Лондоні.

Минулими вихідними відкрилась The Annual Art 2017 в Оранжереї Холланд парку.

Це не тільки виставка, але і мистецький ярмарок, на якому представлені живопис, графіка, акварельні і абстракційні роботи, кераміка і скло, скульптури, виконані талановитими митцями, які підтримують і допомагають такому чудовому парку. Виставка була відкрита Jennie Kettlewell, Chairman, Isabel Langtry, Principal (директор) of Hampstead School of Art (журі), найкращі роботи відзначили призами.

10 митців з України успішно презентували свої роботи в Оранжереї Холланд парку у самому серці Лондона. Серед них  троє прикарпатців. 

Ігор Роп'яник за фахом журналіст, цього року показує дві картини "Осінній ранок" і "Букет". Працюючи тільки мастихіном, художнику вдається зобразити квіти з тривимірним ефектом, створюючи бажання торкнутися їх. Туман, світанок чи захід сонця на дальньому плані в картинах настільки вражаючі, що складається відчуття присутності в тому місці, яке зображене на полотні.

Григорій Поліщук – молодий митець з Івано-Франківська. За освітою Григорій стоматолог, а за покликом душі він художник. Один з найкращих акваскейперів Європи, Григорій Поліщук створює неймовірні акваріуми. Щоб їх зробити, художник багато працює і вивчає природу. Його потоки, зображені на картинах, настільки реалістичні, що вражають глядача.

Художниця Галина Петрова з Надвірної за спеціальністю вчитель, а за покликом серця творча і оптимістична людина, зображає у своїх картинах красу і ніжність природи, яка є головним джерелом натхнення. Використовуючи мастихін, вона створює життєрадісні пейзажі, чудові квіти і абстракційні композиції. В її картинах відчувається свобода, позитивна енергетика з магічним поєднанням кольорів і цікавою текстурою, наповненою атмосферністю.

Загалом виставка дуже радісна і позитивна, її відвідало багато любителів мистецтва.

Українська діаспора в Лондоні підтримала наших художників своєю присутністю в день відкриття і у наступні дні. Слід відзначити, що живопис українських художників до вподоби англійцям, свідченням цьому є успішний продаж картин.

Виставка триватиме до 22 квітня. 

Спеціально для КУРСу Галина Лавринович з Лондона

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: