fbpx

Троє засуджених Галицької виправної колонії відмовились від заміни невідбутої частини покарання більш м’яким

Суспільство 12:29, 09.07, 2015

Сьомого липня в Галицькій виправній колонії № 128, де відбувають покарання за вперше скоєний злочин жінки, відбулось чергове засідання комісії з розгляду матеріалів щодо можливого застосування до засуджених заохочувальних норм.

Під час засідання розглянули шість матеріалів. Позитивне рішення про направлення матеріалів до суду щодо заміни невідбутої частини покарання більш м’яким (ст. 82 КК України) прийняли стосовно двох засуджених. Однак одній засудженій було відмовлено у застосуванні до неї ст. 81 КК України (умовно-дострокове звільнення) з причин наявності непогашеного стягнення. Задовольнили три заяви засуджених про небажання застосування до них заохочувальних норм, повідомили в Управлінні ДПтС в області.

Всього з початку року у Галицькій виправній колонії вісімнадцять засуджених скористалися правом застосування до них пільг.

Основними критеріями, за якими члени комісії приймали рішення про можливе застосування до засуджених ст.ст. 81, 82 КК України, були ступінь виправлення засуджених, добросовісне відбуття ними покарання, ставлення до суспільно-корисної праці, участі у програмах диференційованого виховного впливу та усвідомлення засудженими бути готовими до самокерованої правослухняної поведінки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: