fbpx

Три чернівецькі фірми зголосилися ремонтувати дорогу у прикарпатській Ворохті

Суспільство 17:10, 10.06, 2015

Один із найдорожчих у виконанні – ремонт частини автодороги державного значення, що проходить Ворохтою, – привабив на тендер п'ять фірм. Три з них – з Чернівців.

На ремонт 5 км державної автотраси Р-24 Татарів  Кам'янець-Подільський на ділянках 5 кілометрів плюс 50 метрів та 10 кілометрів плюс 450 метрів подали заявки фірми з Івано-Франківська та Чернівців. Це частина дороги, яка проходить у селищі Ворохта.

– Тзов "ПМК-77" з Франківська погодилося зробити поточний ремонт дорожнього покриття на цій ділянці за 28 млн 854 тис. 924 гривні на умовах післяоплати з відтермінуванням на 3 місяці.

– Тзов "ЛК-Машинері" з Чернівців запропонувало меншу ціну  21 млн 097 тис. 148 гривень з післяоплатою, але без відтермінування.

– ДП Облавтодор ВАТ "Державна Акціонерна Компанія "Автомобільні Дороги України" заявив про ремонт цієї ділянки дороги за 21 млн 996 тис. 278 гривень. Післяоплата впродовж 3 місяців. 

– ТзОВ "Шляхово-будівельне управління №60", місто Чернівці, оцінило вартість своєї роботи у 22 млн 970 тис. 624 гривні з післяоплатою без відтермінування.

– ПАТ "АгроШляхБуд" з Чернівців зупинилося на 21 млн 344 тис. 572 гривнях і також запропонувало . післяоплату без відтермінування.

Як повідомляв КУРС, сьогодні в Службі автомобільних доріг області відбулося розкриття тендерних пропозицій з ремонту 4 ділянок прикарпатських доріг – в Калуському, Долинському, Тисменицькому районах та в селищі Ворохта на Яремчанщині.

П'ять компаній змагалися за гроші на ремонт дороги між Долиною і Болеховом.

У тендері на ремонт 15,5 км калуської автотраси заявилися фірми-близнюки з Одеси. 

А за ремонт 200 м біля автобазару франківська фірма захотіла 4,2 млн гривень.

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: