fbpx

Триває соціальна ініціатива БФ "Новий Івано-Франківськ" та Інституту хірургії лікаря Ростислава Валіхновського

Суспільство 14:56, 26.03, 2018

Триває спільна соціальна ініціатива БФ Олександра Шевченка "Новий Івано-Франківськ", БФ "Милосердя в тобі" депутата міської ради від партії "УКРОП" Мстислава Тараса та Інституту хірургії лікаря Ростислава Валіхновського.

"Продовжуємо надавати хірургічну допомогу на благодійній основі нашим захисникам, пораненим на сході України. В рамках проекту наш Інститут хірургії працює з кількома десятками солдатів, що мають вогнепальні та мінно-вибухові поранення різного ступеня важкості. Триває допомога Андрію Химичу. Йому вже було проведено кілька хірургічних втручань із відновлення обличчя, попереду – дентальна імплантація", – повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі лікар Ростислав Валіхновський.

Андрій Химич – доброволець. На Донеччині, під час чергового бою, куля снайпера потрапила йому в шию та пройшла навиліт через обличчя.

"Я спочатку не зрозумів, що отримав поранення. Не відчував навіть болю. Бо був на адреналіні", – розповідає боєць.

І хоча хлопець залишився живим, травма на обличчі заважала йому. Тому у рамках соціального проекту захисникові України взялись допомагати найкращі хірурги України.

"Ми намагаємось не просто усунути якісь косметичні недоліки. Бійцям важливо повернутись до мирного життя, отримати гідну роботу, і зрештою, гарно виглядати. Адже це молоді юнаки, які тільки починають жити. У рамках нашої програми хірургічну допомогу уже отримали майже два десятки воїнів. Звісно, на цьому ми не зупинятимемось", – сказав депутат міської ради від партії "УКРОП", керівник БФ "Милосердя в тобі" Мстислав Тарас.

На правах реклами

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: