fbpx

Центральне опалення дозволять відключати мешканцям будинку в цілому

Суспільство 10:14, 11.08, 2014

Із середини серпня комунальні служби обласного центру почнуть складати паспорти готовності будинків до опалювального сезону. Попри підвищення тарифів на газ, автономне опалення мешканцям окремих квартир встановлювати не дозволятимуть.

За словами директора департаменту комунального господарства, транспорту і зв’язку Михайла Смушака, опалювальний сезон стартуватиме вчасно.

Підготовка житлового фонду та об’єктів соціальної інфраструктури відбувається у відповідності до затверджених рішенням виконавчого комітету заходів. Це питання, традиційно, на особливому контролі. Всі проблеми вирішуються в робочому порядку. Зараз активно проводяться ремонти мереж, підвальних розгалужень, здійснюються їх випробування, інформує ОДТРК "Карпати".

Щодо питань газу, то на місцевому рівні вирішити їх неможливо.

Щодо автономного опалення – відповідно до Порядку відключення окремих житлових будинків від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води при відмові споживачів від централізованого теплопостачання, затвердженого наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України, дозволяється відключення будинку в цілому, а не окремих секцій, під’їздів чи приміщень.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: