fbpx

Церковні громади двох прикарпатських сіл добилися зменшення ціни за газ

Суспільство 13:41, 15.01, 2015

Церковні громади сіл Дорогів та Колодіїв в Івано-Франківській області домоглися переукладення договору на газопостачання, який передбачає зменшення ціни за газ.

Про це розповіли працівники юридичних приймалень партії "ВОЛЯ", до яких звернулись представники церковних громад Галицького району.

Так, раніше релігійні організації сплачували за природний газ 5900 гривень за тисячу куб м і додатково вносили інші збори. Відповідні ціни на природний газ установлено Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг для промислових споживачів та інших суб'єктів господарювання.

Щоб допомогти церковним організаціям домогтися зниження ціни на газ, народний депутат України, член Ради партії "ВОЛЯ" Юрій Дерев'янко адресував депутатське звернення до Правління ПАТ "Івано-Франківськгаз".

У зверненні депутат закликав підприємство реалізовувати природний газ релігійним організаціям сіл Дорогів та Колодіїв Галицького району за встановленими законодавством України цінами.

"Релігійним організаціям не може реалізовуватись природний газ за цінами, встановленими для промислових споживачів та інших суб’єктів господарювання", – наголошується у зверненні.

Після звернення Дерев'янка та споживачів з церковною організацією укладено нову додаткову угоду до договору на постачання газу. Враховуючи цільові надбавки, тариф на транспортування газу і ПДВ, ціна на газ становитиме 4119,12 гривень за тисячу куб. м. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: