fbpx

Церковні владики і голова ОДА закликають прикарпатців до умовної обітниці мовчання

Суспільство 10:36, 06.02, 2015

Духовенство Прикарпаття і керівництво обласної державної адміністрації звернулися до мешканців області із закликом до спільної молитви та об'єднання зусиль задля допомоги армії.

Відбулася зустріч голови ОДА Олега Гончарука з керівниками єпархіальних управлінь області. З духовенства у заході взяли участь Владика Володимир Війтишин (УГКЦ), Владика Андрій Абрамчук (УАПЦ), Владика Василь Івасюк (УГКЦ), Владика Тихон (УПЦ МП), Владика Іоасаф (УПЦ КП), іхні помічники та отці-капелани.

На зустрічі вирішили зробити спільне звернення до мешканців краю від духовенства області й обласної влади.

Священики закликають прикарпатців на порозі Великого посту об'єднатися у щоденній молитві за Україну, за її захисників і за мир. Духівники просять краян взяти на себе умовну обітницю мовчання, тобто відмовитися від розваг наскільки можливо, не перетворювати різні врочистості на бучні святкування. 

"Не час ділитися за конфесіями. Ми всі християни. Стоячи у війні, розуміємо, що це надовго. І ми маємо вистояти, маємо бути єдині. І в молитві передовсім", – сказав Архієпископ Кир Володимир (Війтишин). 

"Інакшої дороги, ніж молитва, для нас немає. Мусимо підняти руки до Бога. Нас б'ють "Градами", зсередини руйнують зрадами. А ми боронимося градом молитов", – зазначив Владика Василь Івасюк.

Владика Тихон від УПЦ МП підтримав колег. 

"Ворог на нас напав. Треба прийняти і донести до людей необхідність мобілізаціі. Бо це означає захищати свою Батьківщину. Ми не хочемо, щоби хтось вмирав. Але мусимо захищати Батьківщину", – зазначив Владика.

Також на зустрічі йшлося про необхідність впорядкувати волонтерський рух в області, об'єднати зусилля різних конфесій у допомозі армії.

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: