fbpx

Цієї осені на військову службу відправлять півтисячі прикарпатців

Суспільство 11:59, 18.09, 2018

В обласному військкоматі розповіли про організацію та проведення військовими комісаріатами Прикарпаття осіннього призову строковиків.

На Івано-Франківщині розпочався осінній призов на строкову службу. Також триває призов офіцерів запасу, які закінчили військові кафедри, та укладання контрактів.
Підлягають призову чоловіки від 20 до 27 років, нагадав підполковник Валерій Волинков, начальник відділу комплектування та призову. За його словами, основний акцент під час призову буде на особистих якостях призовників.
Завдання на призов для Івано-Франківської області затверджене Міноборони на рівні 520 чоловік. З них 260 мають відправити до ЗСУ. Решта поповнить інші військові формування. До Нацгвардіі планують призвати 180 осіб. Державна прикордонна служба потребує 50 чоловік. Державна спеціальна служба – 30 чоловік.
Спершу всіх призовників відправлять в навчальні центри на 2-3 місяці.
Перша партія призовників буде відправлена 11 жовтня, повідомив полковник. 
Валерій Волинков додав, що при призові виплачується грошова допомога в розмірі двох прожиткових мінімумів. Щомісяця під час проходження строкової служби виплачуватимуть 350-700 грн на особисті потреби. За призовниками зберігається місце роботи. При звільненні в запас їм виплачується грошова допомога у розмірі 8 посадових окладів. 
Також обласний військкомат запрошує на контрактну службу. Віднедавна рядові за контрактом отримують близько 7800 грн в місяць, сержанти  близько 9500 грн, лейтенанти  від 10 500 грн. 
Військові рядові, що знаходяться на першій лінії оборони, отримують більш як 17 тис. грн. 
В обласному військкоматі наголосили, що призовники, які не з’являться на призов за повісткою, будуть оголошені в розшук.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: