fbpx

Цього року перевірки івано-франківського бізнесу зменшились майже вдвічі

Економіка 12:44, 01.12, 2014

За 10 місяців 2014 року працівники ДПІ у м. Івано-Франківську провели 303 перевірки суб'єктів господарювання – юридичних осіб щодо дотримання ними податкового законодавства при веденні бізнесу. Це на 238 перевірок менше, ніж торік за цей період.

Зокрема, значно зменшилась кількість проведених позапланових перевірок. Так, за січень-жовтень минулого року було проведено 511 перевірок, а за цей період 2014 року їх проведено лише 242. Про це повідомив начальник управління податкового аудиту міської ДПІ Юрій Якимишин, передає КУРС з посиланням на ДПІ в м. Івано-Франківську.

За його словами, івано-франківські податківці значно зменшили фіскальний тиск на бізнес. Водночас, завдяки використанню ризикоорієнтованої системи відбору платників податків до проведення контрольно-перевірочної роботи, вони підвищили якість таких перевірок.

Посадовець також зазначив, що за матеріалами перевірок підприємствам додатково донараховано  майже 37 млн грн податків, зборів та штрафних санкцій. Третина цих коштів вже надійшла до бюджету.

Крім того, внаслідок поведених перевірок, окремим суб'єктам господарювання – юридичним особам зменшено збитки на суму 117 тис. грн.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: