fbpx

Цього року свої доходи задекларували 222 жителі Рогатинського району

Економіка 11:02, 22.05, 2014

За чотири місяці кампанії декларування до податкової інспекції у районі подано 222 декларації про майновий стан і доходи, отримані в 2013 році, з них 151 — з метою реалізації права на податкову знижку.

Про це "Курсу" повідомив начальник ДПІ у Рогатинському районі Роман Смага.

Цими громадянами задекларовано майже 3,2 млн. грн. отриманого в минулому році доходу. За перерахунками цих декларацій, місцеві скарбниці району поповняться податком на доходи фізичних осіб в сумі 80,5 тис. грн.

Найактивнішими декларантами є спадкоємці. Саме вони подали найбільшу кількість податкових декларацій – 5. Резидентами, які отримали іноземні доходи, задекларовано 27,5 тис. грн., від отриманих інвестиційних прибутків на суму 7,4 тис. грн. подано дві декларації. Отримані доходи від надання нерухомості в оренду задекларували три мешканці району на суму 6,6 тис. грн.

Правом на податкову знижку в поточному році скористався 151 громадянин. Загальна сума до повернення податку на доходи фізичних осіб склала 159,2 тис. грн.

“Своєчасне та сумлінне декларування доходів є запорукою суттєвих фінансових надходжень до бюджету, а отже, і зміцнення фінансового статусу як міста, так і держави в цілому”, — наголошує посадовець.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: