середа, 16 січня

Цього року у Франківську сім дитсадків утеплять за підтримки НЕФКО

Енергетична модернізація закладів освіти Івано-Франківська у співпраці з міжнародною компанією НЕФКО продовжується і в новому році. Перший етап включає 7 закладів. З них у трьох дитячих садочках роботи практично завершено, а ще за чотирма адресами – розпочнуть орієнтовно у березні цього року.

Один з ключових об’єктів, де роботи зараз на завершальній стадії, – ДНЗ № 16 "Сонечко", що на вул. Короля Данила. Тут вже завершено утеплення фасаду, заміну вікон, встановлено вентиляційну систему. Зараз тут працюють над встановленням індивідуального теплового пункту. Фінішують також ще два дитячі садочки – ДНЗ №18 "Зернятко", що на вул. Івана Павла ІІ, та ДНЗ №33 "Кристалик" на вул. Вовчинецька. У цих закладах також завершують останні штрихи з комплексного утеплення: утеплення фасадів, заміна вікон та дверей, інформує прес-служба МВК.

У 2018 році поповнять список щасливчиків ще 4 заклади. Зокрема, завдяки гранту заплановано енергетичну модернізацію у навчально-реабілітаційному центрі, що на вул. Хоткевича, 52а. Окрім того, в дитячих садочках № 23 "Дударик" (вул. Сухомлинського), № 36 "Віночок" (вул. Целевича) та № 4 "Калинова сопілка" (вул. Вовчинецька). За цими адресами замінять вікна, двері та утеплять фасади. Вже провели всі тендерні процедури та розпочали підготовку до старту робіт.

Загалом, згідно з проектом вдасться утеплити 30 закладів освіти, в тому числі дитячі садочки та школи.

Як запевняє міський голова Руслан Марцінків, співпраця з міжнародними компаніями дає позитивні результати. Адже завдяки підписаному грантовому та кредитному договорам на вигідних умовах місто отримало кредит та грант у розмірі 1 млн. євро. Проте, за словами Руслана Марцінківа, співпраця з іноземними компаніями вимагає ряд процедурних моментів та погоджувальних процедур. Це дещо впливає на час та темп проведення робіт. Проте переваги таки беруть верх над подібними незручностями.

КОМЕНТУВАТИ