fbpx

Цьогоріч франківці стали Святими Миколаями для 2700 вихованців сиротинців та інтернатів

Суспільство 11:31, 31.12, 2018

Дві тисячі подарунків дітям в інтернатах та понад 1,1 мільйона гривень допомоги сиротинцям надала громада Івано-Франківська та вірні УГКЦ в рамках акції "Святий Миколай іде до сиріт".

Уже багато років поспіль напередодні свята Миколая в Івано-Франківську Мальтійська служба допомоги з благословення Архиєпископа і Митрополита Івано-Франківського Володимира Війтишина організовує акцію "Святий Миколай іде до сиріт". Мета – допомогти Святому Миколаю завітати туди, де його найбільше потребують, а саме: у дитячі будинки Івано-Франківська та області. Помічниками святого Миколая в акції є сотні волонтерів і понад чотири тисячі жертводавців та доброчинців нашого краю.

Цього року святий Миколай знову подарував багато радості та приємних вражень для 2701 вихованців 27 сирітських та інтернатних закладів міста й області. Також цього року святий не оминув і дітей з прифронтового Маріуполя.

До Дня святого Миколая було придбано та передано школам-інтернатам і дитячим будинкам навчальне, спортивне, господарське обладнання, побутові прилади та інші речі першої необхідності на суму 1 171 124 гривні.

"Це те, що можна порахувати і якось підсумувати, але велич чуда, яке творять всі учасники акції вже 20-й рік поспіль, – просто неможливо виміряти. Адже не має мірил і величин, якими вимірюють любов, щастя, радість, посмішки, віру та надію. Величезне спасибі всім, хто долучився до акції "#святиймиколайідедосиріт" і ще раз переконався, що #чудотворитьсялюдьми. Дякуємо усім-усім жертводавцям: приватним особам, родинам, учням і студентам, підприємцям, керівникам та колективам підприємств і організацій за Ваші щедрі пожертви. А також хочемо подякувати усім-усім, хто долучився до акції, хто себе бодай на кілька хвилинок відчув тим справжнім помічником Святого Миколая, усім тим, хто доклав зусиль до того, щоб святий завітав до діток, які його найбільше потребують",  повідомляє Мальтійська служба допомоги.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter – лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: