fbpx

Цьогоріч податківці Івано-Франківщини зменшили кількість перевірок на 15%

Суспільство 07:15, 25.12, 2015

За січень-листопад цього року фахівці підрозділів податкового та митного аудиту провели 605 документальних перевірок суб'єктів господарювання – юридичних осіб.

Це на 15% або 108 перевірок менше, ніж за відповідний період 2014 року. Основна питома вага перевірок – це перевірки суб’єктів господарювання, щодо яких розпочато процедуру реорганізації, припинення, порушено провадження у справі про визнання банкрутом або якими подано заяву про зняття з обліку платника податків, інформують в ДФС в Івано-Франківській області.
За результатами проведених перевірок донараховано податкових зобов’язань на суму 83,4 млн грн, що в 1,6 рази більше аналогічного періоду минулого року. Крім цього, за січень-листопад поточного року податківцями проведено 129 перевірок щодо дотримання норм законодавства з питань застосування реєстраторів розрахункових операцій та наявності ліцензій.

За матеріалами проведених перевірок до платників податків застосовано фінансових санкцій на загальну суму 3,9 млн гривень. Податківці звертають увагу, що в 2015 році головним критерієм відбору суб’єктів господарювання для проведення перевірок є наявність у їх фінансово-господарській діяльності ризиків несплати до бюджету податків, зборів та платежів. Таким чином, контрольно-перевірочні заходи спрямовувались виключно на ті підприємства, які свідомо не сплачують або сплачують в неповному обсязі податкові зобов’язання до бюджету.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: