fbpx

Турчинов пообіцяв ще кілька хвиль мобілізації

Політика 13:11, 17.12, 2014

В Україні планується провести ще кілька етапів мобілізації військових.

Про це сьогодні на прес-конференції заявив новопризначений секретар РНБО Олександр Турчинов, передає  Еспресо.TV.

"Виклики, які сьогодні стоять перед нашою країною, серйозні і небезпечні. Режим припинення вогню, який постійно порушується російськими терористичними угрупованнями, може в будь-яку хвилину перерости у нове жорстоке протистояння. Росія може розв'язати повномасштабну континентальну війну. І це може відбутися в будь-який час", – заявив Турчинов.

За його словами, Україна не має іншого виходу, як бути до цього готовою. "І наше завдання в першу чергу забезпечити повну мобілізацію всіх наявних у країні ресурсів для того, щоб побудувати потужний оборонний комплекс, щоб бути готовими до відсічі агресора, бути готовими повністю і повністю звільнити нашу територію", – підкреслив секретар РНБО.

У зв'язку з цим є необхідність створення потужної армії і 100-тисячного резерву Збройних сил. Передбачається, що резерв буде закріплений за військовими частинами і в умовах необхідності, в умовах військового часу негайно встане в дію.

Закінчення військових дій, як зазначає секретар РНБО, можливо лише після звільнення всіх територій на півдні та сході.

Він зазначив, що РНБО найближчим часом займеться "поетапним звільненням" військових, які були залучені до лав армії під час перших хвиль мобілізації.

"Це за наступного року", – сказав секретар РНБО.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: