fbpx

Туристичний потенціал Івано-Франківська та Коломиї презентували в Польщі

Суспільство 12:53, 03.07, 2015

Представники трьох українських міст та трьох польських обмінялися досвідом в туристичній галузі.

В порідненому місті Люблін (Польща) відбувся Транскордонний форум операторів міського культурного туризму "Туризм об’єднує: спільні туристичні можливості України та Польщі", рамковою ініціативою якого є проект "Східноєвропейські перлини: створення та просування продуктів міського культурного туризму в транскордонному просторі". До участі в заході було запрошено начальника управління економічного та інтеграційного розвитку Надію Кромкач, начальника відділу міжнародних відносин і туризму Оксану Шийчук та начальника відділу економічного аналізу та стратегічного планування Любов Попович.

Насичена програма форуму передбачала презентаційні виступи представників 6 партнерських міст, а саме: Івано-Франківська, Коломиї, Львова, Любліна, Пшеворська та Замосць. Відтак, присутні ознайомилися з принадами, можливостями й інфраструктурою Івано-Франківська, довідалися про сучасні реалії Музею мистецтв Прикарпаття та здійснили віртуальну прогулянку майданами та вулицями Станіславова. На завершення першого робочого дня делегати від ключових міст проекту підписали Меморандум про співпрацю щодо розвитку та промоції міського культурного туризму.

Другий день розпочався з панельних дискусій, які висвітлили комплексність стратегії розвитку туризму та промоції бренду України та окреслили питання комерціалізації продуктів міського культурного туризму.

Жвавий діалог та велика кількість тематичних питань стали красномовним свідченням актуальності заходу в умовах сьогодення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: