fbpx

Туристичний потенціал Прикарпаття вперше презентують у Нью-Йорку на виставці The New York Times Travel show

Суспільство 15:08, 20.01, 2019

Агенція регіонального розвитку Івано-Франківської області за підтримки благодійного фонду Віктора Вінтоняка візьме участь у одній із провідних туристичних виставок з 25 по 27 січня у Нью-Йорку.

Роботу українського стенду під гаслом "Discover Ukraine" третій рік поспіль організовує U.S.- Ukraine foundation, партнер агенції.

У 2019 р. виставка пройде в одному із найбільших конференц-центрів Jacob K.Javits Center. Учасниками стануть представники із понад 170 країн світу, а 280 спікерів та експертів з розвитку туризму поділяться досвідом роботи та новими трендами ведення бізнесу, чим зацікавити сучасного туриста.

Понад 32 тисячі гостей та професіоналів у сфері туризму відвідали The New York Times Travel show минулого року. Тож для Прикарпаття це унікальна можливість презентувати себе фаховій спільноті та заохотити потенційних гостей навідатися на Івано-Франківщину, пізнати унікальний колорит, скуштувати справжню автентичну кухню, поринути в світ гір та фестивалів краю.

Наша мета – створення позитивного іміджу регіону завдяки його особливим атракціям: Карпатському трамвайчику у Вигоді, екстремальним сплавам по Дністру, розробленим маршрутам дикими стежками Карпат. Насправді наша перевага у тому, що про нас не знають, а невідоме – завжди цікаве.

Акцент роботи прикарпатців на українському стенді – розробка індивідуальних турів в регіон.

Довідково:

Агенція регіонального розвитку Івано-Франківської області – непідприємницька установа, що заснована ОДА та обласною радою у 2017 році з метою ефективної реалізації державної регіональної політики на території області й міста.
U.S.- Ukraine foundation – неприбуткова неурядова організація, заснована у Вашингтоні (США) в 1991 році, що сприяє розвитку та підтримці демократичних процесів в Україні. Фонд підтримує інформаційний обмін, наукові проекти та мистецькі заходи між Україною та США.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter – лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: