fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Культура
  • "Творча Криївка" в Ільцях: розпочався восьмий заїзд творчої реабілітації учасників бойових дій у Карпатах

"Творча Криївка" в Ільцях: розпочався восьмий заїзд творчої реабілітації учасників бойових дій у Карпатах

Культура 15:18, 09.02, 2015

З 9 до 16 лютого у Верховинському районі на Івано-Франківщині пройде восьмий заїзд творчої реабілітації бійців за проектом "Творча Криївка".

"Садиба "Шум Черемоша" та її господиня пані Ольга чекають на гостей від "Творчої Криївки ". З 9 до 16 лютого ми проходитимемо реабілітаційну програму саме тут. На нас знову чекає цікава програма: творчість, спілкування, природа", – написали на своїй сторінці у Фейсбук організатори проекту.

Творчість, спілкування та природа допомагають у проведенні психологічної, соціальної та біографічної реабілітації героїв, каже Віталіна Маслова, художниця за фахом, ініціаторка і творчий "двигун" проекту "Творча Криївка для бійців".

"Продовжуємо працювати, застановившись на трьох головних принципах. Це творча реабілітація, творче спілкування і природа. Творчість знову буде проявлена у вигляді живопису. Зважаючи на сезон і погоду, тепер це будуть не пленери, а, умовно кажучи, кабінетний живопис. Не роботи з натури, а художні вправи з уяви, які ми будемо робити, вправи з кольором", – пояснила організаторка творчої реабілітації.

Проект наразі здійснюється за підтримки українсько-американського фонду "Лелека Фундейшн", який забезпечує матеріали для творчої роботи та транспортні витрати.

Приймають бійців, як це й було раніше, власники карпатських "зелених" садиб. Попередній заїзд проходив у верховинському селі Красник.

Допомогти проекту можна, ставши волонтером або підтримавши переказом на картку Приватбанку 5168 7556 1054 0243 Віталіна Маслова.

Фото зі сторінки проекту у Фейсбук, бійці на фото – учасники сьомого заїзду.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: