fbpx

Тисменицькі бізнесмени сплатили майже 342 тисячі гривень плати за ліцензії на алкоголь і тютюн

Економіка 15:48, 02.09, 2014

За 8 місяців 2014 року підприємці Тисменицького району спрямували до місцевого бюджету за ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами 341,6 тисяч гривень, що майже на 9 тисяч більше у порівнянні з відповідним періодом минулого року.

Про це повідомив заступник начальника Тисменицької ОДПІ Іван Присяжнюк.

Він зазначив, що торгувати алкогольними напоями можливо лише за умови виконання певних умов. Одна з них – наявність ліцензії, яку потрібно придбати до початку торгівлі алкоголем. Порядок отримання ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями визначено Законом України від 19.12.1995 р. №481/95-ВР “Про держане регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів”.

Контроль за річною сплатою за ліцензії здійснює відділ контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ Міндоходів в Івано-Франківській області. Для цього суб’єкт господарювання подає копію платіжного доручення з відміткою банку про сплату за ліцензію.

Дія ліцензії призупиняється у разі несвоєчасної сплати чергового платежу на підставі письмового розпорядження органу, який видав ліцензію, на термін до сплати такої заборгованості.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: