fbpx

У I кварталі "Укрнафта" сплатила 3,6 млрд грн податків

Суспільство 09:25, 12.04, 2019

У I кварталі 2019 року ПАТ "Укрнафта" сплатило до бюджетів усіх рівнів податків на суму 3,6 млрд грн. Сума податкових платежів за звітний період перевищила відповідний показник 2018 року на 9,1% (3,3 млрд грн).

До суми сплачених податків входять 13 млн грн, які компанія сплатила в рахунок погашення простроченого податкового боргу.

Водночас на позачергових загальних зборах 28 березня акціонери схвалили рішення, яке має привести до погашення простроченого податкового боргу "Укрнафти" через придбання НАК "Нафтогаз України" 2,06 млрд м³ газу, що був закачаний видобувником до підземних сховищ у попередні періоди, а також 2 млрд м³ газу майбутнього видобутку. У свою чергу, "Укрнафта" направить отримані гроші виключно на погашення податкового боргу, а також інших податкових зобов’язань, які виникнуть у процесі виконання угод, що відкриє шлях до збільшення інвестицій, модернізації виробничих активів та сталого зростання обсягів видобутку вуглеводнів. Також "Укрнафта" зможе повністю сплатити податковий борг лише в разі повного виконання угод про купівлю-продаж газу.

Нагадаємо, що в 2018 році "Укрнафта" в повному обсязі виконала поточні податкові зобов’язання, сплативши 15,3 млрд грн та посівши четверте місце серед найбільших платників податків країни. До цієї суми також увійшли 1,24 млрд грн, які компанія перерахувала на погашення простроченого податкового боргу.

Публікується у партнерстві з ПАТ "Укрнафта" 

 
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: