fbpx

У 2017 році першочергово ремонтуватимуть дороги до опорних шкіл області

Суспільство 11:44, 13.09, 2016

Одна з основних умов створення та функціонування мережі опорних шкіл – добре налагоджене підвезення учнів.

Про це під час наради за участю заступника голови ОДА Ігоря Пасічняка, директора департаменту освіти, науки та молодіжної політики ОДА Віктора Кімаковича, представників Калуської, Рогатинської, Галицької РДА та служби автомобільних доріг в області сказав заступник голови облдержадміністрації Ярослав Паранюк, пише КУРС з посиланням на прес-службу Івано-Франківської ОДА.

"Станом на сьогодні маємо три опорні навчальні заклади, які почали працювати вже з першого вересня цього року. Як говорилося раніше, підвезення учнів до опорних шкіл має здійснюватися якісними дорогами, тому потрібно докласти всіх зусиль, щоб в найкоротші терміни вирішити це питання", – наголосив Ярослав Паранюк.

За словами Ігоря Пасічняка, ремонт доріг, якими підвозять дітей на уроки, має бути першочерговим у плані роботи служби автомобільних доріг на 2017 рік.

Як повідомили представники районів, найскладніша ситуація з підвозом дітей до Войнилівського опорного закладу Калуського району, куди ходять діти з 15 навколишніх сіл. Найбільша відстань, яку учні долають дорогою до школи, становить 19 км. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: