fbpx

У 2018 році на Прикарпатті зафіксували 865 фактів неналежного виконання батьками обов’язків щодо виховання дітей. ФОТО

Суспільство 16:53, 11.01, 2019

Поліцейські разом із представниками служб у справах дітей та соцслужб перевіряють умови проживання дітей у сім’ях, які перебувають у складних життєвих обставинах, а також тих, де вже були зафіксовані випадки нехтування батьківськими обов’язками.

Протягом 2018 року працівники підрозділів ювенальної превенції Івано-Франківщини виявили та задокументували 865 фактів неналежного виконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей (ст. 184 КУпАП). Серед них як вперше виявлені випадки, так і повторне ухилення батьків або осіб, які їх замінюють, від забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання неповнолітніх дітей, інформує УПД ГУНП в Івано-Франківській області.

"Поліцейські, притягуюючи батьків до адмінвідповідальності, передусім прагнуть спонукати збайдужілих дорослих до виправлення ситуації в інтересах їх же власних дітей. У багатьох випадках такі заходи дають стійкий позитивний результат, проте є чимало прикладів, коли батьки або взагалі не змінюють своєї поведінки щодо маленьких членів сім’ї, або після певного періоду покращення знову "забувають" про свої батьківські обов’язки", – йдеться у повідомленні.

Зважаючи на це, поліцейські регулярно проводять перевірки, щоб не допустити прикрих наслідків, надати необхідну допомогу у вирішенні проблемних моментів та спонукати батьків до піклування про своїх дітей.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter – лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: