fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Суспільство
  • У 2019 році Прикарпаття готується прийняти економічний форум в рамках Міжнародного фестивалю мистецтв "Карпатський простір"

У 2019 році Прикарпаття готується прийняти економічний форум в рамках Міжнародного фестивалю мистецтв "Карпатський простір"

Суспільство 14:52, 06.09, 2018

Про це йшлося під час зустрічі голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації з першим віце-прем’єр-міністром - міністром економічного розвитку і торгівлі України Степаном Кубівим в рамках XXVIII Міжнародного економічного форуму в м. Криниця-Здруй (Республіка Польща).

"Збільшення економічної співпраці Прикарпаття з європейськими партнерами, без сумніву, є важливою складовою розвитку нашого краю. Європейський Союз – це великий ринок, нові сучасні технології, високі стандарти та спільні цінності, на яких базується ця співпраця, – зазначив Олег Гончарук. – Хорошою платформою для посилення зв'язків і започаткування взаємовигідних бізнесових проектів повинен стати економічний форум, проведення якого ми ініціювали в рамках наступного Міжнародного фестивалю мистецтв "Карпатський простір".
Також Олег Гончарук відвідав пленарні дискусії з питань економіки, торгівлі, регіональної співпраці між країнами ЄС та Україною, передає прес-служба Івано-Франківської ОДА.
 
Віце-президент Івано-Франківської торгово-промислової палати Людмила Гончарук обговорила з європейськими колегами перспективи розвитку підприємництва на Прикарпатті, створення сприятливих умов для ведення бізнесу, формування кластерів та інших новітніх організаційних форм виробничо-господарської діяльності.
 
Асистент кафедри дерматології та венерології Івано-Франківського національного медичного університету Валентина Гончарук поспілкувалася з представниками галузі охорони здоров'я про сучасні тенденції функціонування європейського ринку медичних послуг.
 
В рамках форуму була підписана Декларація про наміри щодо створення нової макрорегіональної стратегії ЄС для розвитку Карпатського регіону України, Польщі, Угорщини та Словаччини.

Вона повинна стати Дорожньою картою сприяння ефективному регіональному розвитку Карпат та можливістю для вирішення спільних завдань розвитку місцевої інфраструктури, відновлюваних джерел енергії, туризму та рекреації; традиційного гірського сільського, лісового господарства, захисту навколишнього середовища та збереження культурної спадщини.

Цьогорічний Міжнародний економічний форум проходить під гаслом "Європа спільних цінностей чи Європа спільних інтересів", а участь у ньому беруть високопосадовці Польщі та країн ЄС.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: