fbpx

У 85-му окрузі з центром у Калуші вибори розпочались з порушеннями

Політика 11:15, 17.07, 2016

Сьогодні у 85-му окрузі з центром у Калуші відбуваються проміжні вибори до Верховної Ради України. Дільниці відкрились вчасно, щоправда, не обійшлось без порушень.

Про це повідомляє прес-служба Громадянської мережі ОПОРА.

Перші зафіксовані порушення – не знята агітація кандидатів на стовпах, деревах, фасадах будинків, інформаційних дошках, електроопорах у більшості населених пунктів Калуського та Рогатинського районів. 

Нагадаємо, відповідно до частини 4 статті 74 ЗУ "Про вибори народних депутатів України", заборонено агітувати з 16-го липня з 24.00. Зняти агітаційні матеріали зобов’язані були комунальні служби органів місцевої влади.

Крім того, у Рогатині на балконі будинку за адресою вул. Галицька, 77 спостерігачі виявили агітаційні банери за кандидата Віктора Шевченка (УКРОП). Про цей факт спостерігачі повідомили поліцію, про адмінправопорушення складено протокол.

На виборчій дільниці №260313 у селі Ріп’янка Калуського району бракує 1 великої скриньки і двох кабінок для голосування, а на дільниці №260573 у селі Княгиничі Рогатинського району бракує однієї переносної скриньки для голосування за місцем перебування, а також відсутні інформаційні плакати про кандидатів. Спостерігачі повідомляють, що менша, ніж передбачена законом, кількість скриньок у Рогатинському районі – непоодиноке явище. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: