fbpx

В автобусах Івано-Франківська запровадять обов’язкові квитки

Політика 11:50, 15.07, 2014

Керівник департаменту комунального господарства, транспорту і зв'язку Михайло Смушак повідомляє, що від мешканців Івано-Франківська поступає багато скарг на те, що ціни на перевезення у громадському транспорті зросли, а якість надання послуг не змінилася. Надалі немає видачі квитків, часті скарги на те, що перевізники завчасно сходять з маршрутів, відсутня потрібна інформація в салонах автобусів.

„Виконавчим комітетом прийнято рішення про впровадження з 1 вересня обов’язкових квитків. На сьогоднішній день розробляється типовий зразок майбутнього квитка, кожен квиток матиме серію, номер, відповідний захист, тощо. Ми хочемо, щоб по квитку видно було, що людина побувала саме в Івано-Франківську. Тому до розробки дизайну квитка вирішили залучити ініціаторів проекту „Тепле місто”, – каже Михайло Смушак.

Він також повідомляє, що кожного місяця водії здаватимуть звіти про реалізовані квитки і будуть зобов’язані видавати квитки тільки визначеного зразка, бо інші – вважатимуться недійсними.

Окрім того, у кожному автобусі встановлять компостери і пасажири повинні будуть компостувати отримані квитки.

За порушення нових правил відповідатимуть як перевізники, так і пасажири. З перевізниками розриватимуть угоду після трьох випадків порушень, зафіксованих контролерами. А з пасажирів за проїзд без квитка стягуватимуть штрафи – в 20-кратному розмірі від вартості проїзду.

Зараз у департаменті розробляють інформаційні табло, які з’являться на кожній зупинці та інформуватимуть про графіки руху автобусів.

А для того, щоб контролювати перевізників, департамент оголошує конкурс на визначення фірми, що буде обслуговувати GPS-навігатори, які встановлять у міських автобусах.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: